Groep 7/8
Meester Yorrick van der Beek geeft les aan groep 7/8 op maandag t/m vrijdag. In de ochtend krijgen de kinderen les in rekenen, taal en spelling tot 12:00 uur. Elke groep zit dan twee keer op het leerplein, waar ze werken aan hun eigen taken en ze hebben twee keer instructie van meester Yorrick voor rekenen en spelling. Om 10:30 uur lezen de kinderen een half uur voor zichzelf, in duo’s of met een leerkracht. In de middag is er ruimte voor vakken als Engels, Sociale Vaardigheden, Topografie en Schrijven. Daarnaast werken ze elke middag via IPC aan thematisch onderwijs. Ze werken dan binnen een thema aan vakken als geschiedenis, aardrijkskunde, biologie, techniek, creatief, muziek, ict en burgerschap. De kinderen hebben gym op maandag en op vrijdag.
Meester Wilmar is op donderdag en vrijdag ook in de groep. Hij is student aan de VIAA en is bezig met het derde jaar van de Pabo.

Risk Factory
Veiligheid heb je in eigen hand. Dat begint met zelfredzaamheid. In de Risk Factory worden leerlingen van groep 7/8 zich bewust bewust van risico’s. In nagebootste praktijksituaties ervaren ze (on)veiligheid en leren ze hoe te handelen. Dat doet Risk Factory met interactieve veiligheidsscenario’s over o.a. brandgevaar, risico’s internetgebruik, verkeersveiligheid, risico’s alcoholgebruik, effect van groepsdruk, contact met hulpdiensten, etc. Kortom, De Risk Factory Twente is hét veiligheidseducatiecentrum waar bezoekers zich bewust worden van veiligheidsrisico’s én oplossingen. In de schooljaren 2025-2026 en 2027-2028 wordt het concept Risk Factory Twente opgenomen in het lesprogramma van groep 7/8